DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTĄ

Modernios architektūros gyvenamųjų namų projektas

Jūsų kiemas - tik Jums!

„Stirnų giraitė“ – naujai statomas vienaaukščių individualių namų projektas uždaroje privačioje gyvenvietėje, kurią iš visų pusių supa Sakiškių miškas. Tai – svajonių namai miesto žmogui, kuris ilgisi tikro, autentiško ryšio su gamta. Tai – galimybė pradėti kiekvieną dieną visiškoje tyloje, brandžių miško pušų šešėlyje stebint stirnas ir kitus miško gyventojus, o pasisėmus stiprybės iš gamtos, patogiai ir aplenkiant spūstis nukeliauti į darbus mieste.

PARDUODAMŲ NAMŲ SĄRAŠAS

Pavadinimas Plotas Kaina Sklypo plotas, a Būsena Planas
Nr 1. Namo TIPAS 8 148.00 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 2. Namo TIPAS 9 146.20 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 3. NAMO TIPAS 7 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 4. NAMO TIPAS 6 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 5. Namo TIPAS 7 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 6. Namo TIPAS 6 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 7. Namo TIPAS 7 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 8. Namo TIPAS 6 146.40 0 10 Rezervuotas Atsisiųsti
Nr 9. Namo TIPAS 7 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 10. Namo TIPAS 6 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 11. Namo TIPAS 7.1 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 12. Namo TIPAS 7.1 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 13. Namo TIPAS 7.1 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti
Nr 14. Namo TIPAS 7.1 146.40 0 10 Laisvas Atsisiųsti

GYVENVIETĖS PRIVALUMAI

MIRKT IR NAMIE

Važiuodami namo, niekada nepapulsite į varginančias automobilių spūstis. Priešingai – šia, Nemenčinės pl. kryptimi, važiuosite pastoviu greičiu, pro savo automobilio langus grožėdamiesi aukštaūgėmės pušimis ir Palangos kelią primenančia medžių alėja. Gera žinia skubantiems: numatyta Vilniaus m. Nemenčinės pl. keturių juostų rekonstrukcija, kuri dar labiau pagerins eismo kokybę.

TIK 14

 „Stirnų giraitė“ yra nedidelis ir uždaras keturiolikos individualių gyvenamųjų namų kompleksas. Nedidelė kaimynystė užtikrins ramybę, o žinojimas, kad šalia namus išsirinko žmonės, gyvenantys panašiomis į Jūsų vertybėmis, suteiks saugumo.

VISA ERDVĖ – JUMS

Namai yra vienaaukščiai, o tai reiškia, kad neeikvosite ploto laiptams ir viską pasieksite patogiai, be varginančio laipiojimo. Namuose bus saugu smalsiems mažyliams ir nenuoramoms gyvūnėliams.

IDEALUS SUPLANAVIMAS

„Stirnų giraitėje“ suprojektuoti net penkių skirtingų tipų vienaaukščiai namai, besiribojantys su pušynu. Turėsite galimybę rinktis labiausiai jūsų šeimos poreikius atitinkantį suplanavimą!

SAUGU YRA RAMU

Projekto teritorija aptverta tvora, įrengtas gatvių apšvietimas, automatiniai įvažiavimo vartai. Drąsiai galėsite palikti vaikus žaisti uždarame kieme, nakčiai nerakinti namų durų ir netempti Jūsų širdžiai brangių žaislų nakvynei į namus – čia  visur saugu. Aplink Jus įsikūrusi konservatyvi, vieni kitus pažįstanti, gamtą mylinti bendruomenė, o miškas dovanoja medžių prieglobstį ir ramybę.

GAMTOS PRIEGLOBSTIS

Mes Jums siūlome ne tik įsigyti namus su nuosavu kiemu ir veja – tapkite miško dalimi, įsileiskite jį pro plačiai atidarytas duris. Kvartalą iš visų pusių supa brandus Sakiškių miškas, kuriame auga vaistažolės vakarinei arbatai, žemuogės ir mėlynės trintam desertui ir baravykai pietums. Stirnų bei kitų laukinių žvėrelių draugija kasdien pažindins su amžinosiomis vertybėmis, dviračių takai ir pasivaikščiojimai miške stiprins Jūsų kūną ir mintis.

NAMAI ILGAM

Laiko patikrinta statytojo „Mano sala“ reputacija, kruopščiai atrinktos ir naujausiomis technologijomis sukurtos statybinės medžiagos, griežta projekto darbų kontrolė bei priežiūra užtikrins Jūsų turto ilgaamžiškumą, minimizuos išlaikymo kaštus.

DRAUGYSTĖ SU APLINKA

Jei gyvenant gamtoje norėsis sekti naujausiomis tendencijomis ir rūpintis ne tik savo namais, bet ir visa juos supančia aplinka, „Stirnų giraitėje“ turėsite geriausias sąlygas įgyvendinti išmanaus namo viziją, draugišką gamtai ir žmogui.

GALERIJA

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

BENDRA INFORMACIJA

„Stirnų giraitės“ kvartalas įsikūręs Sakiškių gyvenvietėje. Sakiškės yra miestelis 5 km į pietvakarius nuo Nemenčinės ir 3 km į šiaurę nuo Antavilių, apie 14 km nuo Antakalnio žiedo. Sakiškės jau kuris laikas yra vienas geidžiamiausių rajonų Nemenčinės miškų link bei sulaukė ypač didelio populiarumo po sėkmingai įgyvendintų uždarų prestižinių individualių namų kvartalų projektų. Būtent šioje Nemenčinės plento kryptyje dėl išaugusios paklausos ir ribotos namų valdos pasiūlos jau kuris laikas stebimas ženklus 30-40% siekiantis namų kainų šuolis. Kodėl? Nes čia yra daugiau miškų ir gamtos nei asfalto ir namų, čia naujai besikuriančios jaunų žmonių bendruomenės bei žinomų žmonių šeimos, išgarsinusios gyvenvietę visuomenei.

NAMŲ ARCHITEKTŪRA

Gyvenvietėje – 14 vienaaukščių 5 skirtingų projektavimo tipų namų. Turite galimybę rinktis Jums tinkamiausią variantą! Namų plotai svyruoja nuo 138 iki 146 kv. m, sklypų plotai 10 arai. Visi namai turi tris miegamuosius kambarius, du sanitarinius mazgus, garažą vienam automobiliui. Gyvenamosios erdvės išsidėsčiusios viename aukšte ir kurtos taip, jog atskirtų tėvų ir vaikų gyvenamąsias zonas, skirtas ypatingas dėmesys visų šeimos narių gyvenamosios erdvės funkcionalumui ir privatumui. Namai projektuoti taip, kad terasos ar miegamieji kambariai būtų orientuoti miško link – ne tik Jūsų akims paganyti, bet ir privatumui užtikrinti.

KOMUNIKACIJOS:
 • Elektra: kiekvienam namui po 9 kW (yra galimybė didinti)
 • Šildymas: Šilumos siurblys Oras – Vanduo
 • Vandentiekis: Artezinis gręžinys
 • Kanalizacija: vietiniai valymo įrenginiai
PAMATAI

Gelžbetoniniai poliai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas. Pamatai apšiltinti 100 mm EPS100 polistireniniu putplasčiu iš vidaus, išorės ir apačios.
IŠORINĖS SIENOS
Namo laikančiosios konstrukcijos – keraminių blokelių, pagal konstrukcinės dalies darbo brėžinius. Fasado apšiltinimas – 25 cm polistireniniu putplasčiu (EPS). Fasado apdaila – kelių tipų, pagal architektūrinės dalies brėžinius, dominuoja skalūno plokštės.

STOGAS

Stogas – šlaitinis. Stogo danga dviguba. Pirmas sluoksnis prilydoma danga. Antras sluoksnis – skalūno plokštės. Pagrindinės stogo laikančios konstrukcijos – medinės impregnuotos gegnės. Lietaus vandeniui nuvesti įrengiami išoriniai latakai ir išoriniai lietvamzdžiai. Stogo šlaitai apšiltinami 30 cm mineralinės vatos sluoksniu: 25 cm pusiau kieta mineraline vata ir 5 cm kieta mineraline vata. Lubų apdaila neįrengiama.

LANGAI IR PALANGĖS

Namuose įstatyti A++ klasės mediniai langai Užpildyti dviejų kamerų trijų stiklų paketais. Bent vienas langas patalpoje varstomas dviem kryptimis. Langų šilumos varža ir garso izoliacija atitinka statybos norminių aktų keliamus reikalavimus. Vidinės palangės neįrengiamos.

DURYS

Įėjimo į namą – viengubos šarvuotos, daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu. 2 spynos. Vidinės namo durys neįrengiamos.

GRINDYS

Visame namo plote įrengtos betonuotos grindys su grindinio šildymo vamzdeliais.
Grindų konstrukcija: (sutankintas gruntas, polisterolis EPS80 250 mm, skiriamoji plėvelė, tinklelis 150x150x3,7 mm, grindinio šildymo kontūrai, smėlbetonis 70-80 mm).
Išlyginamasis sluoksnis, hidroizoliacija san. mazguose ir grindų danga neįrengiama.
Pardavėjas šiuo aktu informuoja Pirkėją, kad išlietas išlyginamasis sluoksnis gali turėti likutinės įrengimo technologinės drėgmės, kuri neatitinka tam tikriems grindų dangos tipams keliamų reikalavimų. Pirkėjas negali dėl to reikšti jokių pretenzijų Pardavėjui ir privalo savo sąskaita imtis reikalingų priemonių, kad pats apsaugotų savo grindų dangą nuo likutinės drėgmės poveikio.

VIDINĖS SIENOS IR PERTVAROS

Pertvaros – dvigubas gipso kartonas, užpildytas akmens vata.

PERDANGOS IR LUBOS

Lubų apdaila ir gipso kartono plokštės ant lubų nemontuojamos. Namo patalpų aukštis ne mažesnis nei 2,80 m.

ŠILDYMAS

Šildymo sistema neįrengta. Pagal projekta numatytas šilumos siurblys oras – vanduo. 

VĖDINIMAS

Pastate sumontuota rekuperacinė vėdinimo sistema. Galiniai vėdinimo paskirstytojai (difuzoriai) nemontuojami. Gartraukis numatomas recirkuliacinis.

VANDENTIEKIS

Kvartale įrengti vandens gręžiniai. Namo viduje vandentiekio vamzdžiai atvedami iki santechninių prietaisų vietų, kurios numatytos techninio projekto architektūrinės dalies brėžiniuose. Santechninių prietaisų montavimas ir pajungimas nedaromas.

NUOTEKOS

Namo nuotekų sistema prijungta prie bendro nuotekų valymo įrenginio (vienas nuotekų valymo įrenginys skirtas 4 namams). Namo viduje nuotekų vamzdžiai atvedami iki santechninių prietaisų vietų, kurios numatytos techninio projekto architektūrinės dalies brėžiniuose. Santechninių prietaisų montavimas ir pajungimas nedaromas. Pastaba: atliekant vidaus apdailos darbus griežtai draudžiama į nuotekų tinklus pilti ir plauti apdailos medžiagas (glaistai, klijai, dažai ir t.t.).

ELEKTRA

Įrengiama elektros apskaita. Namo viduje įrengiamas elektros paskirstymo skydelis, kuriame sumontuojamas pagrindinis automatinis saugiklis. Pardavėjas turi teisę įrengti laikiną skaitiklį namui sunaudojamos elektros energijos apskaitai (bet ne ilgiau kaip iki pastato pripažinimo tinkamu naudoti dienos). Pastovų namo elektros skaitiklį AB ESO įrengia pagal atskirą namo savininko prašymą sudarius elektros tiekimo sutartį. Projekte numatyti dviejų tarifų elektros skaitikliai. Įgyvendinant projektą elektros tiekėjas gali keisti sprendimą dėl skaitiklių tipo.

TERASOS

Terasos įrengiamos, naudojama impregnuota pušis.

APLINKOS SUTVARKYMAS

Atliekami aplinkos tvarkymo darbai.  Asfaltbetonis, trinkelių danga, apželdinimas, kiti aplinkos elementai įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą. Kvartalo teritorija aptveriama segmentine tvora, įvažiavimui į teritoriją įrengiami automatiniai stumdomi vartai.

VIETA ŽEMĖLAPYJE

 • Prekybos centras „NORFA XL“ 6 km
 • Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė 14,5 km
 • „Baltijos Amerikos klinika“ 12 km
 • Vilniaus Universitetas Teisės, Ekonomikos, Fizikos fakultetai 14,5 km
 • „Šaltinio“ pagrindinė mokykla 14 km
 • Lopšelis darželis „Lakštingala” 14 km
 • Lopšelis darželis „Kaip miške“ 9km
 • Katedros aikštė 30 min automobiliu
 • Antakalnio žiedas 15km
 • Antavilio ežeras 6,2 km

SUSISIEKIME